524,800 грн.12,800 $

Квадроцикл CFMOTO CFORCE 850 TOURING

Більше потужності, більше передових технологій та можливостей, неперевершена функціональність із нерозбавленою дозою захоплення бездоріжжям. CFORCE 850 TOURING — це квадроцикл вищого класу, який переможно долає будь-яку місцевість і виклики і залишає конкурентів далеко позаду.

  • Описание
  • Характеристики
  • Отзывы (0)

Описание товара

V-подібний двигун з високою корисною потужністю

Завдяки покращенню характеристик по всіх параметрах потужність двигуна зросла до 75 кінських сил, що на 20% більше, ніж у попередній моделі. Датчик зворотного спалаху вирішує проблеми завдяки точному налаштуванню системи електронного впорскування пального.

Ідеальний дорожній просвіт

Насолоджуйтесь дорожнім просвітом 285 мм із великими 14-дюймовими легкосплавними дисками, які забезпечать вам безпеку на пересіченій місцевості.

Покращена підвіска

Тепер, завдяки збільшенню ходу підвіски на 35% і зменшеному на 17% радіусу повороту, передня підвіска на подвійних А-подібних важелях і задня підвіска на поздовжніх важелях забезпечують кращі характеристики, зберігаючи при цьому плавність ходу навіть на пересіченій місцевості. Завдяки повністю регульованим амортизаторам ви можете налаштувати підвіску відповідно до своїх потреб, як для перевезення легших вантажів, так і для їзди з пасажиром.

Технології

Трирежимний електричний підсилювач керма
Дросельна заслінка з електронним керуванням
Електронна система допомоги під час спуску

Кілька режимів потужності

Спортивний режим: швидкий відгук дросельної заслінки, використовується 100% потужності двигуна.
Нормальний режим: лінійний відгук дросельної заслінки, збалансований і легкий контроль керування, підходить для більшості застосувань.
Робочий режим: плавна крива вихідної потужності, сприяє легкому виконанню щоденної роботи.

Неперевершена функціональність

7-дюймова панель приладів із дисплеєм на тонкоплівкових транзисторах
Світлодіодні фари високої інтенсивності з вихідною потужністю 43000 кд
Лебідка з тяговим зусиллям 1588 кг з синтетичним тросом у стандартній комплектації

Велика буксирувальна потужність

Здатність буксирувати вантажі вагою аж до 820 кг робить CFORCE 850 TOURING потужним і ефективним помічником у виконанні робіт.

Специфікації
Двигун Розміри Шасі
Тип двигуна V-подібний зі здвоєними циліндрами, з рідинним охолодженням 4-тактний, з одинарним верхнім розподільним валом, 8-клапанний
Робочий об’єм 800 см.куб.
Потужність 75к.с.@7500об./хв
Макс. крутильний момент 70Нм@5500об./хв
Подача пального Електронна система впорскування пального Bosch
Трансмісія Варіатор, передачі P-R-N-H-L
Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.


Производитель

CFMOTO

Отзывы

Отзывов пока нет. Добавить отзыв

Мова »