565,800 грн.13,800 $

Квадроцикл CFMOTO CFORCE 1000 TOURING

Новий CFORCE 1000 TOURING має більше, ніж просто відмінні технічні характеристики, він забезпечує чудовий баланс між потужністю, точністю та комфортом. Це не просто груба сила, це сила, яку ви використовуєте з абсолютною впевненістю.

  • Описание
  • Характеристики
  • Отзывы (0)

Описание товара

V-подібний двигун з високою корисною потужністю

Завдяки покращенню характеристик по всіх параметрах потужність двигуна зросла до 95 кінських сил. Удосконалення включають міцнішу головку блоку циліндрів, більші впускні та випускні клапани, а також розподільні вали, налаштовані для забезпечення максимальної ефективності. До конструкції двоступінчастого фільтра додано тангенціальне всмоктування, що підвищило загальну ефективність всмоктування та зменшило опір всмоктуванню на 45 відсотків. Датчик зворотного спалаху вирішує проблеми завдяки точному налаштуванню системи електронного впорскування пального.
Нова домінантна зовнішність

Шестикутна решітка радіатора доповнена світлодіодною фарою високої інтенсивності. Його зовнішній вигляд розкриває сутність ДНК CFORCE, підкреслену унікальними скульптурними лініями. Більша ширина кузова свідчить про його домінування, а також дозволяє використовувати шини більшого розміру.
Покращена підвіска

Передні подвійні А-подібні важелі та задня підвіска на поздовжніх важелях забезпечують ефективність і плавність їзди, відтепер із збільшеним ходом підвіски на 35% і меншим радіусом повороту на 17%. Переналаштовані комбіновані амортизатори додатково сприяють плавній і комфортній їзді по різноманітних місцевостях.
Кілька режимів потужності

Спортивний режим: швидкий відгук дросельної заслінки, використовується 100% потужності двигуна.

Нормальний режим: лінійний відгук дросельної заслінки, збалансований і легкий контроль керування, підходить для більшості застосувань.

Робочий режим: плавна крива вихідної потужності, сприяє легкому виконанню щоденної роботи.
Велика буксирувальна потужність

Здатність буксирувати вантажі вагою аж до 820 кг робить CFORCE 1000 TOURING потужним і ефективним помічником у виконанні робіт.
Технології

Трирежимний електричний підсилювач керма

Дросельна заслінка з електронним керуванням

Електронна система допомоги під час спуску
Досконалі прилади

7-дюймова панель приладів із дисплеєм на тонкоплівкових транзисторах

8-дюймова панель приладів із сенсорним дисплеєм ММІ з можливістю підімкнення до системи CarPlay (за додатковим замовленням)

Світлодіодні фари високої інтенсивності з вихідною потужністю 43000 кд
Специфікації
Двигун Розміри Шасі
Тип двигуна V-подібний зі здвоєними циліндрами, з рідинним охолодженням 4-тактний, з одинарним верхнім розподільним валом, 8-клапанний
Робочий об’єм 963 см.куб.
Потужність 90к.с.@7500об./хв
Макс. крутильний момент 85Нм@5500об./хв
Подача пального Електронна система впорскування пального Bosch
Трансмісія Варіатор, передачі P-R-N-H-L

Вся представлена на сайті інформація, що стосується вартості товару, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями (ст. Ст. 633, 641, 642 і гл.63 Цивільного кодексу України). Точну інформацію про вартість товару Ви зможете отримати від менеджера по електронній пошті або по телефону. Оплата в гривнях за комерційним курсом на день оплати.

Производитель

CFMOTO

Отзывы

Отзывов пока нет. Добавить отзыв

Мова »